top of page
בין לקוחותינו
Logos.png
לקוחות ממליצים

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי בגין פרויקט שירותי וידאו, אנימציה ומולטימדיה, מרענן וחדשני שהופק עבור העמותה שלנו. עיצוב הווידאו על ידכם נעשה במקצועיות רבה, סבלנות, דייקנות וירידה לפרטים הקטנים. התוצר המוגמר הינו לשביעות רצוננו המלאה. אציין כי לכל אורך הדרך הסטודיו היה זמין ונענה לבקשותינו בצורה מהירה. לאורך העבודה איתכם ניכר כי יש לכם מחויבות גבוהה לשירות איכותי.

יעל אדיב, עמותת מטב

מוזאון כפר סבא שכר את שירותי סטודיו ליאור שדה להכנת סרט היסטורי לבית הבאר הראשונה, אחד מאתרי שימור המורשת של העיר כפר סבא. אנו רוצים להמליץ על העבודה עם הסטודיו, ליאור וצוותו היו יצירתיים ושירותיים ולאורך כל הדרך הוכיחו כשרון רב בכל תחומי ההפקה ועל כך נתונה להם תודתנו. הסטודיו סיפק לנו שירות מלא הכולל גם התקנת המקרן באתר עצמו והתוצאה מרהיבה.

אסף לב, מנהל שיווק ודיגיטל, מוזיאון כפר סבא

במסגרת שימור בית הבאר הראשונה של המושבה כפר-סבא, ניסינו לאתר איש מדיה לשם הפקת סרט שיוקרן במבנה ההיסטורי לטובת ביקורי קהל רחב ומגוון. לקחנו מספר הצעות והבחירה הייתה בליאור שדה. חיפשנו מפיק/תסריטן קשוב, שיערוך סקר, ניתוח ולימוד הנושא – מים בכפר-סבא מאז ועד היום ואכן, ליאור התאים לכך. במהלך תהליך העבודה, ליאור ניחן ביכולת לימוד, יכולת איתור וזיהוי חומרי הגלם וחומרי היצירה המתאימים והראויים. מכיוון שלנו לא היה ניסיון רב בנושא, סבלנותו לאורך כל התהליך הייתה ראויה לציון. ליאור אף שיתף גורמי מדיה נוספים כדי להעשיר את היצירה הסופית לה ייחלנו.

ירדנה ויזברג, אוצרת-מנהלת,  מוזיאון כפר סבא

עבדנו בשיתוף עם האמן ליאור שדה על פרויקט ייחודי של תצוגת וידאו בסניף חדש של רשת הסוהו, אשר נפתח לאחרונה בראשון לציון. תשומת הלב הרבה של ליאור לפרטים, הגישה החדשנית בה הוא נוקט בעבודותיו והיכולת שלו להבין באופן מדויק את צרכיו של הלקוח בלטו לאורך כל הפרויקט. התוצאה הסופית, מעבר לכל דמיון. כעת מוצגים בחנות 2 מייצגי וידאו עוצרי נשימה המשלימים באופן הרמוני את העיצוב התעשייתי והאורבני של החלל. ליאור השכיל לשלב חומרי וידאו שמשתלבים באופן מדויק עם הסגנון של רשת הסוהו בסניף הדגל החדש, תוך מקוריות וחדשנות רבה. התוצרים ממחישים פיסת אומנות של ממש על גבי מסכי ענק ברחבי החנות, שאי אפשר להתעלם מהם. מצאנו את עצמו מסתכלים ארוכות על הסרטונים המתחלפים ונהנים מהמגוון המקורי. אם אתם מחפשים שילוב של יצירתיות עם תצוגה יוצאת דופן שמושכת את העין ומציגה בפני הלקוחות תוצר ברמה הגבוהה ביותר אנו ממליצים בחום על שירותיו של ליאור.

שיר לב, SOHO

כעת, משנדמו הצלילים האחרונים של מופע ההתרמה למען ילדי 'כנפיים של קרמבו', ולאחר שנכנסה השנה העברית החדשה- אנו מבקשים להודות לך, באופן אישי ומעומק הלב, בשם אלפי ילדים ובני משפחותיהם, על התרומה וההירתמות שלך להצלחת הערב בו חגגנו 15 שנות פעילות. המופע שזכה למחמאות רבות מהקהל המגוון, הביא לידי ביטוי את היקפי הפעילות של התנועה, את מגוון התרבויות של החברה הישראלית שהיא מחברת ומפגישה, את העוצמה הנדירה של מנהיגות הנוער שהיא מטפחת ובעיקר- את יופיו של הדור הצעיר שמוביל את כולנו לחברה צודקת ובריאה יותר.

תודה על שאתם חלק בלתי נפרד מהתומכים והמוקירים של התנועה. 

כנפיים של קרמבו

ליאור היקר, היכולת שלנו להגשים חלומות ולהגיע לשלמות בהפקה תלויה באנשים כמוך!

תודה על מסירות ענקית, שיתוף פעולה והמון מקצועיות ארזוות היטב בלב גדול וחם!

אתמול אל מול כמעט 9000 איש המסכים חגגו ובזכותך! תודה

גדי דקל - חברת הפקות מיתוס

זו הייתה חוויה מטורפת, ליאור והצוות העמידו סרט מדהים תוך זמן קצר תוך קליעה בול! 

ההפקה היא ברמה הגבוהה ביותר ללא ויתור על שום פרט.

אנחנו בהחלט ממליצים בכל לב על עבודה עם צוות המקצוענים הזה.

רמי רשף, מנכ״ל Gencell

ליאור שדה והסטודיו עשו עבודה מצויינת במחיר נוח ובעמידה בלוח הזמנים הצפוף.

עבודתם במסכי הלדים שידרגה את מראה המופע בגדול.

ערן צור, מוזיקאי יוצר

המסירות והנאמנות מרגע שלקח פרויקט ועד לתוצר שהוא מושלם לפחות מבחינת הלקוח, אין לו פשרות...

הוא לא מסתכל על המחיר ושם אותו בצד, קודם כל התוצר. חוסר הפשרות מוביל לתוצאות גבוהות מאוד.

סטודיו מדהים. עבודות יצירה.

מומחה בתחום האירועים. מומלץ בחום.

משה שטיבי - O Production

היה יצירתי, נעים ומקצועי לעבוד עם הסטודיו.

היו זמינים אלי ונתנו מענה בקצב ובזמן שהיה צריך.

תמי טיש, במאית תוכן

הסטודיו סיפק לנו צלם מוכשר ואחראי לאירוע פרסומי מורכב ברמת ההפקה.

הצלם עשה עבודה מצויינת שנמשכה גם בשלב בו עבדנו עם העורך. כבר מהעריכה הראשונה קיבלנו תוצר שניכרת בו ההשקעה והחשיבה וכך הצלחנו לסיים לערוך סרט יחסית מורכב בזמן קצר ובלי יותר מדי שינויים. כשהלקוח שלי כל כך מבסוט - גם אני מאוד מבסוטה. תודה!

משרד פרסום מקאן אריקסון, מנהלת קריאייטיב

העבודה מול ליאור שדה והסטודיו היתה נפלאה, מדויקת ומרגשת.

התוצאה היתה מעולה וזכתה לביקורות מעולות, בכורה באתר ynet וכניסה לפלייליסט של ערוץ 24.

נתן סלור, מוזיקאי יוצר
bottom of page